ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Шановний Користувач! У разі Вашої незгоди з умовами цієї публічної оферти, Ви повинні негайно ПОКИНУТИ даний сайт r202x.com

 

Оформлення замовлення на сайті r202x.com означає, що Ви повністю погоджуєтесь з усіма положеннями та умовами цієї публічної оферти та прирівнюється до підписання договору обома сторонами.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Основні поняття:

1.1. «Сайт» - доступна в мережі Інтернет веб-сторінка за вказаною адресою r202x.com.

1.1.2. «Користувач» (Ви) - фізична особа, якій виповнилося 18 років, що має повну дієздатність, використовує цей сайт та/або його окремі інструменти, погодилася з умовами Публічної оферти і виконала усі її умови описані нижче.

1.1.3. «Покупець» - Користувач, що здійснив купівлю на сайті r202x.com, оформивши замовлення на сайті.

1.1.4. «Продавець» - фізична особа–підприємець ПІБ, який діє на підставі власного волевиявлення, ідентифікаційний номер, зареєстрований в ЄДРПОУ, який розміщує на Сайті інформацію про товари, що реалізуються ним.

1.1.5. «Товар» - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

1.1.6. «Пропозиція» - відомості про Товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про Товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на Товар, а також інші умови придбання Товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови купівлі Товару.

1.1.7. «Замовлення» - звернення Користувача через Сайт до Продавця з проханням здійснити реалізацію Товару(-ів), вказаних в замовленні Користувача.

1.1.8. «Платник» - особа, що здійснює оплату замовлення Покупця.

1.1.9. «Одержувач» - особа, вказана Платником у формі замовлення в якості особи, уповноваженої Платником отримати Товар. Якщо інше не вказане у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

1.1.10. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

1.2. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також порядок Замовлення Товарів в інтернет-магазині на Сайті.

1.3. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (що акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до оформлення Замовлення на Сайті. Оформлення Замовлення на Сайті означає повне і беззастережне прийняття цієї Угоди (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.4. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцем.

1.5. Інформація про Товар відображається на Сайті і є динамічною. Інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем у будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про Товар Продавця, умови акції, ціну Товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на Сайті.

1.6. Продавець має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.

1.7. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті 1.7. Пропозицією має право зробити оферту Продавцеві шляхом заповнення форми Замовлення на Сайті. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцеві на придбання Користувачем Товару на умовах, вказаних у відповідній Пропозиції.

1.8. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених Товарів.

1.9. Продавець має право запропонувати реалізувати Товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем Товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання Товару Покупцем.

1.10. Сторони погоджуються, що відправка Продавцем будь-яких повідомлень про наявність Товару, прийняття замовлення, терміни доставки Товару, його ціну, умови і форми оплати, статус, зміни статусу замовлення і т.д., за допомогою електронної пошти, смс-повідомлень (у т.ч. за допомогою viber/telegram/whatsapp і т.д.), за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчить про її акцептацію Продавцем.

2. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ

2.1. Фотографії Товару на Сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть не містити повної характеристики. Для уточнення інформації про Товар Покупець повинен звернутися за допомогою до Продавця.

 

2.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів у Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення та/або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом відправки відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення.

 

2.3. У разі відміни повністю або частково передплаченого Замовлення вартість занулюваного Товару повертається Продавцем Покупцеві способом, яким Товар був сплачений, впродовж 14 днів з моменту відміни Замовлення.

3. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Доставка Товару в межах території України відбувається за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта». За умовчанням доставка здійснюється в пункт видачі транспортної компанії в населеному пункті Користувача. За бажанням Покупця може бути оформлена адресна доставка Товару. У разі неможливості здійснити доставки Товару транспортною компанією «Нова Пошта» Продавець погодивши з Користувачем може здійснити доставку Товару будь-якою іншою транспортною компанією, що здійснює свою діяльність на території України.

 

3.2. Доставка придбаного Покупцем Товару здійснюється за рахунок Покупця. Вартість доставки транспортною компанією розраховується згідно з тарифами транспортної компанії і залежить від ваги та габаритів Товару, регіону та способу доставки. Продавець не впливає на вартість доставки Товару транспортною компанією.

 

3.3. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської і Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником.

 

3.4. У разі відсутності обставин, не залежних від Продавця, доставка Товару Покупцеві здійснюється впродовж 5 (п'яти) робочих днів з моменту підтвердження Замовлення обома сторонами. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

 

3.5. При отриманні Замовлення у відділенні транспортної компанії Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту і комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі виявлення відхилень/недоліків, Одержувач зобов'язується на місці пред'явити претензію службі доставки і не забирати Товар з відділення транспортної компанії.

 

3.6. Моментом отримання Товару Одержувачем є підписання Одержувачем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем Товару (акт прийому-передачі, декларація на пересилку і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і здійснення ним дій, що свідчать про прийняття Товару. Отримання Товару Одержувачем свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свої зобов'язання щодо передачі Товару.

4. ОПЛАТА ТОВАРУ

4.1. Ціна Товару на Сайті вказується в гривнях.

 

4.2. У разі, якщо на Сайті Продавця відображається некоректна ціна на Товар, замовлений Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення.

 

4.3. Ціна Товару може бути змінена на Сайті Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже оформлене і підтверджене Замовлення Покупця зміні не підлягає.

 

4.4. Покупцеві доступні наступні способи оплати Товару:

4.4.1. Готівковими грошовими коштами при доставці фірмами поштового замовлення післяплатою при отриманні Товару у відділенні транспортної компанії або у кур'єра транспортної компанії.

4.4.2. Безготівковими грошовими коштами на р/р Продавця на підставі виставленого рахунку. Рахунок дійсний для оплати впродовж 3 робочих днів з дати його виставлення. В цьому випадку доставка Товару здійснюється після оплати.

4.4.3. Безготівковими грошовими коштами через платіжний інструмент LIQPAY (ЛИКПЕЙ) розміщений на Сайті.


 

4.5. При оплаті Товару післяплатою (накладений платіж), транспортна компанія стягує додаткову плату за пересилку (повернення) грошових коштів Продавцеві. Ця оплата є оплатою послуг транспортної компанії по інкасації та пересилці грошових коштів Продавцеві. Вартість цієї послуги розраховується по тарифах транспортної компанії. Продавець не впливає на розмір цієї оплати.

 

4.6. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програми бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умовах їх надання визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті. Їх розмір і умови надання можуть бути змінені Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку.

 

4.7. В деяких випадках Продавець може попросити Покупця здійснити часткову або повну передоплату за Товар. Розмір передоплати визначається Продавцем в односторонньому порядку. Якщо Покупець не згоден здійснити передоплату, Продавець має право анулювати Замовлення.

5. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

5.1. Покупець має право повернути Товар Продавцю відповідно до Закону України Про захист прав споживачів.

 

5.2. У разі, якщо Товар був отриманий Одержувачем (згідно з пунктом 3.6. цієї оферти), а потім були виявлені дефекти, необхідно в день отримання повідомити про це Продавцеві в телефонному режимі. Такий Товар може бути повернений Продавцю відповідно до Закону України Про захист прав споживачів.

 

5.3. Вартість доставки Товару при поверненні або заміні визначається згідно з умовами, вказаними в пункті 3.2. цієї оферти.

 

5.4. У разі, якщо дефект Товару був виявлений при отриманні Товару Одержувачем, Одержувач повинен на місці відмовитися від отримання Товару. У цьому випадку Товар буде повернений Продавцеві. При відмові Одержувача від отримання Товару, Одержувач не оплачує доставку Товару.

 

5.5. У разі повернення Товару, повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється впродовж 14 днів з моменту отримання Товару Продавцем.

 

5.6. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється методом, за допомогою якого Товар був оплачений Покупцем.

 

5.7. Продавець не несе відповідальності за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 2010 року та іншого чинного законодавства України.

 

6.2. Приймаючи умови цієї Публічної оферти, Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з її умовами та йому виповнилось 18 років.

 

6.3. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач.

 

6.4. Продавець не несе відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних і інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

 

6.5. Продавець не несе відповідальність за дії Транспортної компанії, у тому числі за терміни перевезення транспортною компанією, а також за збереження доставки.

 

6.6. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації Товару обмежується правом Одержувача (Покупець, Користувач, Платник) відмовитися від придбання Товару і зажадати повернення сплачених за нього грошових коштів (якщо вони сплачені).

 

6.7. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, вказаних при оформленні Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка даних у Замовленні привела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірною адресою або видачу Товару невірному Одержувачеві, усі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Одержувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати Товару. Користувач зобов'язаний надати про себе усю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

 

6.8. Продавець не несе відповідальність за збиток, заподіяний Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Продавця.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Користувач має право призначити Одержувачем придбаного Товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача та доставки йому Товару, а також звернути на це увагу Продавця в коментарі до замовлення.

 

7.2. Усі можливі спори і протиріччя, що виникають між Сторонами у рамках цієї Угоди, регулюються шляхом переговорів між Сторонами. У разі неможливості врегулювати їх шляхом переговорів, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Продавця. Визнання судом якого-небудь положення цієї Угоди недійсним не відміняє дію Угоди в іншій частині та не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при оформленні Замовлення.

 

7.3. Вказуючи номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти при оформленні Замовлення, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS- повідомлення, Viber- повідомлення і email- повідомлення від Сайту/Продавця, у тому числі рекламного характеру. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до Продавця.

 

7.4. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Продавцю сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптація, відновлення, використання, поширення, знищення) вказаних їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса) з метою забезпечення стосунків у сфері купівлі-продажу, стосунків у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторський і кур'єрський організаціям.

 

7.5. Продавець має право використати технологію "Cookies" (кукис). "Cookies" (кукис) не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

 

7.6. Продавець зобов'язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації отриманої в у ході оформлення замовлень та/або передачу її третім особам, що не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України «Про інформацію» від 02.10.1992 року № 2657.

 

7.7. Продавець не несе ніякої відповідальності за використання або подальше використання Товарів третіми особами, які купили Товар на Сайті.

8. ТЕРМІН ДІЇ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

8.1. Цей Договір діє з моменту його опублікування на Сайті та є безстроковим.

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Всі спори та суперечки вирішуються шляхом переговорів. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він передається на розгляд до суду відповідно до вимог чинного законодавства України.